Kim jestem

Strona Główna Kim jestem


Waldemar Dziki - Prywatny gabinet ginekologiczny w Zamościu


Moje wykształcenie i doświadczenie

Dzień dobry nazywam się Waldemar Dziki. Jestem lekarzem ginekologiem i endokrynologiem z 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie. Pracuję w szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu na oddziale patologii ciąży. W tym samym szpitalu  w latach 1997-1998 pełniłem funkcję dyrektora.


Tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskałem w 1996 r. Następnie poszerzyłem swoją wiedzę w zakresie opieki nad pacjentką i ukończyłem specjalizację w zakresie endokrynologii.


Dlaczego ginekologia i medycyna estetyczna?

Dostrzegając kulturową zmianę postrzegania zdrowia postanowiłem zaoferować swoim pacjentkom kompleksowe usługi obejmujące ginekologię, endokrynologię i medycynę estetyczną.


Jako członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging ciągle doskonalę swoje umiejętności w zakresie nowoczesnej opieki nad kobietą.

Gabinet ginekologiczny


Prywatny gabinet ginekologiczny Zamość

W gabinecie ginekologicznym udzielam porad w zakresie ginekologii i endokrynologii. Wykonuje badanie ginekologiczne oraz zabiegi ginekologii estetycznej. 

Gabinet medycyny estetycznej


Gabinet medycyny estetycznej Zamość

W gabinecie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. Wykorzystuje aparat Venusian przeznaczony do terapii łysienia.

MOJE KWALIFIKACJE


Certyfikat labioplastyka

Certyfikat nietrzymanie moczu

Certyfikat medycyna estetyczna

Certyfikat kwas hialuronowy

Opinie


Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Prowadzi moją ciążę, w porę reaguje gdy jest coś nie tak . Miły, delikatny i kompetentny. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Aneta Chilewicz

Lekarz bardzo miły, kulturalny, udziela szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania, potrafi rozmawiać z pacjentką ,polecam w 100%

Edyta Romaszko

To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczono świetnym podejściem do pacjenta. Uzyskałam pomoc i wszelkie potrzebne informacje o dalszym leczeniu. Fachowo, kompleksowo i do tego w miłej atmosferze. Dziękuję!

Urszula