Opinie o ginekologu - Waldemar Dziki Zamość

Poniżej znajdują się opinie o Waldemarze Dzikim zamieszczone w serwisie ZnanyLekarz. Na stronie umieszczone są najnowsze opinie czyli za marzec i luty 2019 r. Jeśli interesuje Cię komplet opinii sprawdź je na stronie ZnanyLekarz. Dziękuję za wszystkie opinie wystawiane w serwisach Facebook, Google oraz Znanylekarz.

Dominika Gillard

21 marca 2019

 

Pan doktor jest niesamowitym specjalista. Ma świetnie wyposażony gabinet i korzysta z najnowocześniejszych metod medycyny . Pan doktor ma potężna wiedzę jestem pod wrażeniem profesjonalizmu a to że jest najmilszym i najserdeczniejszych doktorem jakiego kiedykolwiek poznałam to wisienka na przysłowiowym torcie. Po 17 latach zmagań pan doktor rozwiązał moje zakumulowane problemy zdrowotne i wytłumaczył wszystko szczegółowo. Zdecydowanie polecam i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty . Czuję że w końcu nie jestem sama z moimi problemami zdrowotnymi . Dziękuję jest pan najlepszy !

Patrycja A.

20 marca 2019

 

Świetny ginekolog. Pacjentka nie jest mu obojętna. Słuchał z zainteresowaniem moich pytań i chętnie oraz dokładnie na nie odpowiadał. Była to moja pierwsza wizyta i nie zawiodłam się. Doktor jest delikatny, wspiera pacjentkę. Polecam z całego serca!

kaska ch.

12 marca 2019

 

Pan Doktor bardzo miły. Badanie wykonane profesjonalnie. Uzyskałam wszystkie niezbędne dla mnie informacje.

bgkam

12 marca 2019

 

Super. Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jak zwykle w swej wypowiedzi bardzo kkompetentny i rzeczowy. Polecam serdecznie.

Magda S.

12 marca 2019

 

Byłam na pierwszej wizycie u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Lekarz miły, konkretny, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentką. Polecam!

kk

11 marca 2019

 

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. To była moja pierwsza wizyta i jestem zadowolona. Polecam.

beusia

4 marca 2019

 

Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Pan doktor kompletny i konkretny. Jako pierwszy lekarz wytłumaczył wszystko na spokojnie. Polecam

justynahypiak

2 marca 2019

 

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan dr Waldemar jest osobą przyjemną i konkretną. Badanie wykonane dobrze. Polecam Pana doktora. :-)

Urszula

27 lutego 2019

 

Lekarz kompetentny, kulturalny; badanie zostało wykonane dokładnie i szczegółowo wyjaśnione. Polecam tego lekarza

Agnelika

23 lutego 2019

 

Polecam Pana Waldemara z całego serduszka! :) Bardzo miła atmosfera, odpowiedzi do każdych zadanych przeze mnie pytań, czego chcieć więcej? :) Jeszcze raz polecam! 

marbe

19 lutego 2019

 

Lekarz delikatny, przyjemny, rzeczowy. Gabinet dobrze wyposażony. Bardzo polecam pana Doktora. To lekarz z powołania.

magduska85

17 lutego 2019

 

Wizyta w miłej atmosferze,indywidualne podejście, rzetelne informacje, pytania i odpowiedzi z obu stron.

aneczka

16 lutego 2019

 

Lekarz bardzo mily, delikatny podczas badania. Wszystko od razu wytlumaczyl i poradzil co trzeba zrobic. Polecam.

iwonka20wp.pl

16 lutego 2019

 

Lekarz jest bardzo miły, przyjemny, delikatny. Odpowie kulturalnie na każde pytanie pacjentki. Polecam

JustynaM

16 lutego 2019

 

Wszystko konkretnie i rzeczowo Pan dr odpowiada na każde pytanie poświęca tyle czasu ile potrzeba . Polecam

abaluka

12 lutego 2019

 

To była moja pierwsza wizyta u pana doktora. Przebieg rzeczowy, lekarz uprzejmy , wizyta punktualnie w wyznaczonym terminie. Lekarz godny polecenia.

A.P.

12 lutego 2019

 

Lekarz bardzo miły, życzliwy. Wszystko dokładnie tłumaczy. Widać, że zna się na tym, co robi. Poza tym, gabinet dobrze wyposażony, a wizyty odbywają się punktualnie. Naprawdę polecam :)

Kinga

9 lutego 2019

 

Po długich zmaganiach się z moim problemem,w końcu trafiłam na lekarza z powołania! Miły, kulturalny. Potrafi dokładnie wysłuchać i co najważniejsze, doradzić. I dobrać odpowiednie leczenie. Pan Waldemar był moim piątym lekarzem u którego byłam, i jako jedyny potrafił mi pomóc tak jak należy. 
Polecam jak najbardziej ;)

sylwiawrona4

7 lutego 2019

 

Bardzo fachowa pomoc i miła atmosfera. Pan doktor bardzo uprzejmy. Napewno jeszcze wrócę. Gorąco polecam.

agnieszkaprzegon

7 lutego 2019

 

Pan doktor jest niezwykle empatycznym człowiekiem. Odznacza się rozległą wiedzą. Bardzo polecam Pan doktora. Do zobaczenia na kolejnej wizycie.